O Akademii

Kim jesteśmy?

Akademia Ery Nowych Kobiet to nowa przestrzeń dla kobiet, które pragną się rozwijać na wielu płaszczyznach, a także zadbać o lepszą codzienność: swoją oraz rodziny. Kobiety, które chcą rozwijać i poznać swoje talenty, kształtować swoją swiadmość, realizowac plany zawodowe, finansowe będą zaopiekowane w naszej przestrzeni prze Ekspertów, Mentorów, Ambasadorów ale też bedą mogły poznać inne kobiety z podobnymi celami i potrzebami.

Dlatego mamy pomysł i jednocześnie propozycję, aby każdą kobietę, która do nas dołączy, postawić „W Roli Głównej”.

Era Nowych kobiet pracuje z kobietami i dla kobiet od listopada 2018 roku. Przez ten czas doskonale poznaliśmy potrzeby, cele i marzenia kobiet, najważniejsze wyzwania oraz to, z czym się zmagają na co dzień.

Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, chcemy dać kobietom dostęp do doświadczenia i wiedzy uznanych ekspertów. Oferujemy również tak potrzebną obecnie możliwość przejścia przez proces zmiany. Po to, aby móc zrealizować marzenia i różnorodne zadania życiowe.

Celem Akademii Ery Nowych Kobiet jest motywacja, a także zapewnienie wsparcia oraz dostarczanie różnorodnej wiedzy, narzędzi i rozwiązań na wysokim poziomie. Razem z nami możecie zwiększyć potencjał, rozwinąć własne talenty, poza tym wybrać własną drogę do pracy i życia.

Przyłączając się do Akademii ENK, wybierasz pracę nad sobą, co będzie skutkowało przemianą osobistą i zawodową, zbudowaniem poczucia własnej wartości i akceptacji. Odważ się żyć na własnych zasadach, odważ się chcieć więcej od życia i brać je w swoje ręce.

Podstawą do stworzenia programu Akademii Ery Nowych Kobiet jest tak zwane „Koło szczęścia Dr.Svena Goebela”, dzięki któremu możemy holistycznie spojrzeć na życie. Proponujemy programy rozwojowe, które zostały oparte o sześć filarów tematycznych „Koła Szczęścia Dr Svena Goebela,”

ROZWÓJ OSOBISTY,
ZDROWIE,
RELACJE,
FINANSE,
KARIERA,
LIFESTYLE.

To one umożliwiają kompleksową opiekę każdej z nas, poza tym realizację misji Ery Nowych Kobiet, którą jest inspirowanie kobiet do przemiany osobistej i zawodowej. To wszystko pomaga w budowaniu poczucia własnej wartości, samoakceptacji, trwałych relacji, niezależności finansowej i poczucia szczęścia.

Akademia ENK skierowana jest do wszystkich kobiet, bez względu na wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkania, oferując możliwość wyboru własnej ścieżki rozwoju. To od Was będzie zależało, jakie formaty, tematy, narzędzia wybierzemy, aby dopasować je do siebie w sposób najbardziej optymalny.

Nad jakością merytoryczną oraz ścieżkami rozwoju będzie czuwać zespół Ekspertów, współpracujący z Akademią.